user
Taraftarium24: Spor Tutkunlarının Buluşma Noktası

Sıradaki içerik:

Taraftarium24: Spor Tutkunlarının Buluşma Noktası

e
sv

One Day: Netflix’te Yayınlanan Romantik Bir Hikaye

25 okunma — 01 Mart 2024 18:43

One Day, 2011 yılında vizyona giren ve aynı adlı romandan uyarlanan bir romantik filmdir. Başrollerini Anne Hathaway ve Jim Sturgess’in paylaştığı film, 10 yıl boyunca her yıl aynı gün bir araya gelen iki arkadaşın hikayesini anlatıyor.

Filmin Konusu:

Emma Morley (Anne Hathaway) ve Dexter Mayhew (Jim Sturgess), 15 Temmuz 1988’de Edinburgh Üniversitesi’nde tanışan iki gençtir. Farklı dünyalardan gelen Emma ve Dexter, ilk başta pek anlaşamazlar. Ancak zamanla aralarında bir dostluk ve yakınlık oluşmaya başlar.

15 Temmuz 1989’da, Emma ve Dexter’ın hayatları bambaşka bir yöne gider. Emma, prestijli bir yazar olma hayalini gerçekleştirmek için Londra’ya taşınırken, Dexter ise bir rock grubunda gitarist olarak müzik kariyerine başlar.

Her yıl 15 Temmuz’da, Emma ve Dexter bir araya gelerek geçen yıl neler yaşadıklarını paylaşırlar. Bu görüşmeler, zamanla aralarındaki dostluğun derinleşmesine ve romantik bir ilişkiye dönüşmesine neden olur.

Filmin Yorumları:

One Day, romantik filmler sevenler tarafından oldukça beğenilen bir film oldu. Eleştirmenler de filmin oyunculuklarını, senaryosunu ve yönetmenliğini övdüler. Film, birçok ödüle aday gösterildi ve En İyi Film dalında Altın Küre Ödülü’nü kazandı.

One Day’i Netflix’te İzle:

One Day filmi, şu anda Netflix’te izlenebilmektedir. Filmi izlemek için Netflix üyesi olmanız yeterlidir.Vivo Türkiye Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli